MENU

NONSTOP SERVIS
24H DENNĚ
PRO VÁS

ŽÁDNÉ NÁSTUPNÍ
ANI ČEKACÍ
SAZBY

BEZPEČNÁ
PŘEPRAVA DĚTÍ
V AUTOSEDAČKÁCH

PROFESIONALITA
A ZKUŠENOSTI
ŘIDIČŮ

Úvodní strana » Přepravní podmínky

Přepravní podmínky

Záruky

V případě, že vás náš řidič v důsledku nepředvídatelných okolností nevyzvedne v domluvený čas, který se dohodnutý předem, dostanete od naší společnosti finanční případně jinou kompenzaci. Dále pokud nebudete moci nalézt našeho řidiče, neprodleně nás kontaktujte. V případě vaší nespokojenosti s poskytovanou službou, máte nárok na vrácení peněz v souladu s našimi přepravními podmínkami. Kompenzace za způsobené komplikace je limitována maximální částkou, která se rovná jízdnému za službu osobní přepravy. Kompenzace musí být uplatněna nejdéle ve lhůtě do 30 dnů.

Stornování

Mohou se nastat situace, kdy budete potřebovat zrušit předem stanovenou rezervaci, v takovém případě nás neprodleně informujte s minimálně tříhodinovým předstihem, a to buď telefonicky, případně e-mailem nebo faxem. Za dodržení stanovených podmínek vám nebudou účtovány storno poplatky, v opačném případě vám budeme účtovat storno poplatek v plné výši, tedy 100 %.

Způsoby platby

Za poskytnuté služby můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou přímo u řidiče. Při platbě hotovostí jsou naší společností akceptovány měny: CZK, EUR, USD, GBP, při platbě platební kartou jsou akceptovány karty Visa, Master Card, American Expres, Maestro. V případě využití zpátečního transféru lze zaplatit celou částku při první cestě, kdy od řidiče obdržíte potvrzení o zaplacení celkové částky. Platba na fakturu je vždy splatná 14 dní od data vystavení, kdy samozřejmě lze dohodnou splatnost faktury jinak.

CHCETE SI NÁS
OBJEDNAT?

ZADAT OBJEDNÁVKU MÁTE DOTAZ?

Prague Airport Transport

Aviatická 1017/2161 00
Praha 6 - Ruzyně

info@pragueairporttransport.cz